Stejskalová Martina/ 18 srpna, 2020/ Aktuality

Schůzka pro rodiče bude 1.9.2020 od 16.00 hod. ve třídě Motýlků – v přízemí.

Informace pro rodiče dětí nastupujících do MŠ od září 2020:

U dětí nově nastupujících doporučujeme počáteční pobyt v MŠ pouze dopolední do 12,30, případně i kratší  – hodina, 2 hodiny…, dle možností rodičů.

Doba příchodu dítěte do MŠ je od 6,30, – do 8,30 hodin.
Do 7.00 hod však potřebujeme kvůli stravování vědět, kdo do MŠ ten den přijde, kdo ne – stačí telefonicky, sms – 739 630 573, 604 611 411.
Na centrální nástěnce, proti vchodovým dveřím budou vyvěšeny seznamy dětí, dle rozdělení do tříd.
Toto doporučení chápejte, prosím, jako naši snahu  o co nejpohodovější nástup Vašeho dítěte do MŠ, který pro dítě přináší změny v jeho životě a je pro něj svým způsobem zatěžující .

Prosíme rodiče, aby do MŠ nevodili děti s teplotou nebo jinými známkami onemocnění (rýma, kašel, vyrážka, náhlá ztráta chuti nebo čichu), a aby ani oni sami v takovémto případě do MŠ nevstupovali.

Děti do MŠ potřebují:
– bačkory (nedoporučujeme pantofle!)
– náhradní oblečení (spodní prádlo, tričko, ponožky, tepláky nebo punčocháče pro případ polití či jiné „nehody“)
– oblečení do třídy (ve třídách je teplo i  v zimě, není nutno děti oblékat příliš  teple, aby se nepotily)
– oblečení na ven (pláštěnku a oblečení na zahradu – jiné kraťasy nebo tepláky než ty, které mají do třídy a pokrývku hlavy)
– pyžamo
– 2x balení  papírových kapesníčků (děti mají ve třídě kapesníčky volně k dispozici  na jedno použití)
– 1x vlhčené ubrousky

Platby:
– 500,- Kč /měsíc – částečná úhrada neinvestičních nákladů školy – viz vyhláška školy
– stravné v MŠ:

celodenní : 30,- Kč, polodenní: 24,- Kč – pro děti do 6 let včetně.

Ranní svačina:           7,- Kč

Oběd:                       17,- Kč

Odpolední svačina:   6,- Kč

celodenní : 33,- Kč, polodenní: 27,- Kč – pro děti starší 6 let .

Ranní svačina:           8- Kč

Oběd:                       19- Kč

Odpolední svačina:   6,- Kč

• Pokyny k platbě úhradě dostanete od vedoucí školní jídelny – platby se provádějí na účet školy