Stejskalová Martina/ 1 března, 2021/ Aktuality

Moji malí studenti,

srdečně vás vítám na distančním vzděláváním vaší mateřské školy. Věřím, že vás naším vzděláváním zaujmeme, a že pro vás bude stejně hravá, zajímavá a poučná jako při skutečné docházce do mateřské školy. Tímto vám nabízím, aby jste se spolu samy či s rodiči účastnili následujících témat vzdělávání.

1.Všímat si změn v přírodě blížícího se JARA a tyto změny popsat rodičům

2. Jaké květiny jste během procházky nebo na zahradě spozorovaly.

Předběhněte jaro s tím, že posbíráte různé větvičky nebo klacíky, doma si na papír nakreslíte vázu na květiny, kterou libovolně vybarvíte, k váze dolepíte klacíky a ke klacíkům dolepíte vatové kuličky, čímž vzniknou krásné stonky kočiček ve váze. Kdo by nechtěl sbírat může kreslit dle nápadu v přidané příloze Kočičky.

Pěkné tvořivé počiny přeje

paní učitelka Daniela

 

Přílohy