Stejskalová Martina/ 22 dubna, 2020/ Aktuality

Milé děti ,pro ty, které půjdou po prázdninách  do školy/ i děti s odkladem/ jsme připravili několik  úkolů, které si vypracujete doma s maminkou nebo s tatínkem. Duben je měsíc bezpečnosti, úkoly jsou proto zaměřené na bezpečnost.                                                                                                       ÚKOL Č. 1., 2.,3.-povíte si s rodiči, co všechno musí mít vaše kolo , procvičíte dopravní značky a telefonní čísla, kam volat v případě nebezpečí                                                                                        ÚKOL Ć. 4., 5.- obyčejnou tužkou dokreslíte kouř z vláčku a vlnky pod loďku                                       ÚKOL Č. 6. – dokreslíte, to co na obrázku chybí                                                                                     ÚKOL Č. 7. – bludiště – najdete cestu od aut k benzínce

A všechny děti, i ty menší, nám nakreslí nebo namalují nějaký dopravní prostředek – auto, loď, letadlo……, co si vyberete. Úkoly i obrázky si pěkně schovejte a až se zase uvidíme, všechno si prohlédneme. Držím vám palce, ať se vám to podaří a těšíme se na vás. Vaše paní učitelka Martina

Pro rodiče – náš školní vzdělávací program je celý na našich webových stránkách. Nahlédněte           V příloze jsem dala jen hlavní stránku z integrovaného bloku na měsíc duben: Dopravní školička, co bychom s dětmi probírali.

Omlouvám se za úpravu, ale příspěvek napíšu, pěkně s úpravou, vložím na náš web a mám ho celý rozházený, doufám, že se v tom vyznáte.

Přílohy