Stejskalová Martina/ 6 května, 2020/ Aktuality

Ahoj děti,

moc vás zdravím. Dlouho jsme se neviděly a už se moc těším až mi budete vyprávět, co jste všechno doma dělaly, když jste nechodily do školky.

Děti, něco vám prozradím. Na jaře se slaví Den rodiny a k tomu tuto neděli mají svátek všechny maminky na světě. Určitě máte moc rádi vaši maminku, tatínka, sestřičku, bratříčka a další členy rodiny. Zkusme si společně říci jednu básničku.

Básnička:

Taťka, mamka, děti k tomu, rodina je, když jsme spolu.

Ve dne, v noci, v zimě, v létě, nejradši jsme na výletě.

Přání pro maminku:

Pošlu vám jeden obrázek. Prosím, požádejte někoho z dospělých, aby vám ho vytiskl.

Nejprve si ho prohlédněte a řekněte, co na něm všechno vidíte.

Vytleskejte slova, která jsou na obrázku.

Poté si vyzdobte srdíčko, jak budete chtít. Nebojte se použít pastelky, nůžky, lepidlo. Určitě mamince uděláte vaším obrázkem velkou radost. Tak šup, do toho.

Srdíčka pro maminku:

Srdíčka zůstala bohužel od malíře nedokreslena. Prosím, dokreslete správně srdíčka a vybarvěte si je.

Seřaď správné dílky:

Všimli jste si, že nám chybí nějaké části na obrázku? Nejprve si vystřihněte dílky a nalepte na místo, kam patří. Až budete mít nalepeno, obrázek vybarvěte.

Věřím, že se vám podaří všechny úkoly zvládnout. Tak se mějte krásně a už se na vás moc těším. Paní učitelka Renata J. a kolektiv MŠ.