Stejskalová Martina/ 7 března, 2021/ Aktuality

Dobrý den děti a rodiče,

zdravím vás a doufám, že se máte v rámci možností dobře. Venku se nám počasí stále mění, ale jaro si už k nám cestičku pomalu hledá. Tento týden se zaměříme trochu více na zvířátka a jejich mláďátka.

Někteří máte zvířátka i doma a nebo je lze vidět v přírodě, v knížkách i na obrázcích. Zkuste si nějaké zvířátko namalovat a přineste nám ho ukázat, až se vrátíme do školky.

Při procházkách jste si už všimly, jak se příroda začíná kolem nás měnit. Pozorujte dál, a zahrajte si při tom na detektivy. Jako správní detektivové vše nové nebo jiné oznamte rodičům.

Zvířátkům můžeme pomoci i my. Třeba tím, že dáme ptáčkům do krmítka zrníčka a nebo pověsíme s rodiči na strom lojové koule. Ptáčci budou rádi, protože je  nyní pro ně velmi těžké nacházet potravu. Tak co, pomůžeme jim?

Ve školce se teď nějaký čas neuvidíme, ale přesto si můžete trochu zacvičit s básničkou doma, něco pěkného vytvořit, splnit pár úkolů (viz. přílohy) a nebo si zazpívat písničku.

„ Když jsem já sloužil“.

Děti, mějte se hezky a už se těším na vás, na vaše obrázky a vyprávění, co jste vše zažily.

Zdraví vás

paní učitelka Renata. J.